محسن اکبری

نوشته های محسن خان

محسن اکبری

نوشته های محسن خان

۴ مطلب در شهریور ۱۳۹۴ ثبت شده است

شارژ همراه اول

طرح روز های گرم حرفی

در روزهای سرد زمستان همراه اول طرح روز های گرم حرفی خود را ارائه کرده است طرحی که با خرید یک شارژ همراه اول هزار تومانی می توانید از 60 دقیقه مکالمه درون شبکه بهره مند شوید امیدواریم که با این شصت دقیقه مکالمه بتوانید دل دوستان خود را گرم کنید.

برای اینکه از جزئیات این طرح و همچنین نحوه ی فعال سازی و هزینه های آن به ادامه مقالمه مراجعه نمایید.

همراه اول خبر داد که طرح جدید همراه اول با نام «روزهای گرم حرفی» از دیروز برای تمامی مشترکین در سراسر کشور فعال شد ، این طرح یک طرح زمستانی همراه اول می باشد. برای استفاده از این سرویس نیاز به هزار تومان شارژ همراه اول دارید لطفاً برای حمایت از ما این مبلغ شارژ را از وبسایت ما تهیه نمایید.

بر اساس این طرح مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول با پرداخت یک هزار تومان و خرید شارژ همراه اول می توانند 60 دقیقه مکالمه درون شبکه ای رایگان داشته باشند (دقت داشته باشید که اول میگه هزار تومان میگیریم 60 دقیقه رایگان صحبت کنید :D ) پس دقت داشته باشید که باید هزار تومان پرداخت نمایید.

به نقل از اداره کل ارتباطات این شرکت، مشترکین می توانند از این تخفیف از ساعت 7 تا 23 هر روز قابل استفاده است. در این طرح نیازی به برقراری یک تماس به مدت 60 دقیقه نمی باشد، و مشترکین می توانند از این 60 دقیقه در تماس متفاوت استفاده کنند. پس مشترکینی که تماس های داخل شبکه ی زیادی دارا می باشند می توانند از این سرویس به منظور صرفه جویی در شارژ همراه اول خود بهره ببرند.

طبق گفته های خود همراه اول هر یک از مشترکین در هر روز تنها یکبار مجاز با استفاده از این طرح می باشند که بلافاصله پس از انتخاب، این تخفیف برای مشترک اعمال می شود و هزینه ی آن یا از شارژ همراه اول مشترک و یا در صورت حساب او ثبت میشود. این تخفیف یک تخفیف همراه اول می باشد.

برای فعال سازی این طرح از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

۱- ارسال عدد ۳۳۶۱ به شماره ۱۱۱
۲- ارسال عدد ۱ به شماره ۸۰۶۴
۳-شماره گیری #۳۳۶۱*۱۱۱* 

شما اگر یک ضرب ساده را با توجه به تعرفه های همراه اول برای سیم کارت های دائمی و اعتباری این اپراتور انجام دهید در می بابید که با استفاده از این طرح مشترکین اعتباری 3 هزار و 20 تومان در شارژ همراه اول خود و مشترکین دائمی 2 هزار و 420 تومان می توانند از تخفیف بهره مند شوند، با توجه به تعرفه ی دقیقه ای 57 تومان برای سیم کارت های دائمی و 67 تومان برای سیم کارت های اعتباری همراه اول.

مشترکین همراه اول توجه داشته باشند که همراه اول همچون بسته های تخفیفی گذشته ی خود راهکاری برای اعلام باقی مانده بسته خود در نظر نگرفته که ممکن است باعث افزایش هزینه ی قبوض مشترکین دائمی و تموم شدن سریع شارژ همراه اول کاربران اعتباری خواهد شد، پس در استفاده از این بسته ها دقت لازم داشته باشید تا دچار ضرر مالی نشوید.

از این قبیل مشکلات نیز برای طرح 55+5 همراه اول برای مشترکین رخ میدهد که در نتیجه منجر به اعتراض کاربران به پرداخت قبض صادر شده می شود .

این مشکل ممکن است که بیشتر گریبان گیر مشترکین دائمی شود پس نهایت دقت را برای استفاده از این سرویس داشته باشید.

منبع: روز های گرم حرفی با همراه اول

  • صغرا حال زرا

شارژ ایرانسل

با آهنگ پیشواز ایرانسل آشنایی دارید؟؟

با آهنگ پیشواز ایرانسل آشنایی دارید؟؟ هم اکنون ایرانسل سرویس جدیدی با عنوان پیام پیشواز راه اندازی کرده است که مشترکین ایرانسل میتوانند پیام خاصی را بر روی صفحه ی موبایل شخص تماس گیرنده به نمایش در آورند در ادامه همراه باشید تا هم با نحوه فعالسازی این سرویس و هم هزینه و شارژ ایرانسل مورد نیاز آن مطلع شوید.

طبق اعلام های ایرانسل و همچنین به گزارش ایتور، پیام پیشواز سرویس جدید ایرانسل است که برای اولین بار در ایران عرضه میشود. با استفاده از این سرویس مشترکین ایرانسل می توانند متن دلخواهی را برای اعلام وضعیت خود برای کسانی که با آنها تماس میگیرند نمایش دهند .

عملکرد این سرویس همانند سرویس آهنگ پیشواز است با این تفاوت که متن انتخابی توسط مشترک به صورت فلش بر روی تلفن همراه تماس گیرنده نمایش داده خواهد شد .

بر اساس از این سرویس در حالیکه فرد تماس گیرنده در انتظار پاسخ است، وی میتواند یک جمله در مورد وضعیت خود و یا یک جمله ی آموزنده برای تماس گیرنده نمایش دهد. این سرویس میتواند به عنوان روش برقراری ارتباط در مواردی که مشترک قادر به پاسخ گویی نیست مورد استفاده قرار گیرد. از طرفی به نوعی باعث کاهش مصرف شارژ ایرانسل شما میشود.

از این سرویس مشترکینی که قصد سفرهای بین المللی دارند می توانند بهره ببرند به این صورت که با نمایش پیام برای مخاطبان هزینه ی تماس و ارسال پیامک را کاهش دهند .

توجه داشته باشید که فعلاً ثبت نام، لغو و یا تنظیم وضعیت از طریق ارسال پیامک برای این سرویس میسر می باشد و به زودی مشترکین می توانند با مراجعه به پرتال اینترنتی ویژه ی پیام پیشواز ایرانسل، می توان پیام های گوناگونی را برای مخاطبان متفاوت تنظیم کرد.با استفاده از این پرتال می توان لیست مجاز برای نمایش پیام برای یک یا چند شماره خاص تنظیم کرد .

همچنین برای فعال سازی این سرویس لازم است که مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل عبارت OZV را به 8585 پیامک کنند . پس از آن امکان تنظیم متن پیشواز ممکن است . برای غیر فعال سازی این سرویس نیز کافیست که کلمه LAGHV را به 8585 ارسال کنید . برای تنظیم متن دلخواه ، عبارت مورد نظر را به شماره 8585 پیامک کنید .

ثبت نام در این سرویس فعلاً فقط از طریق پیامک امکان پذیر میباشد ، هزینه ی استفاده از این سرویس ماهانه 500 تومان می باشد که از شارژ ایرانسل کاربران کسر میشود .

با استناد به بحث های فوق می توان نتیجه گرفت که این سرویس یک سرویس واقعاً جالب و کاربردی می باشد که از سوی ایرانسل ارائه شده است با بهره گیری از این سرویس شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید و همچنین به طرز چشم گیری مصرف شارژ ایرانسل خود را به حداقل رسانید.

منبع: پیام پیشواز

  • صغرا حال زرا

شارژ رایتل

رایتل از ابتدای شروع کار خود طرح ها و سرویس های فراوانی را برای کاربران خود به منظور صرفه جویی در هزینه های و شارژ رایتل آنها ارائه کرده است طرح هایی که با استقبال زیاد کاربران مواجه شده است از جمله طرح های رایتل می توان به طرح بینهایت این اپراتور اشاره کرد.

این طرح رایتل می تواند از مصرف شدن شارژ رایتل شما جلوگیری کند استفاده از این طرح برای مشترکانی که مصرف شارژ رایتل آنها زیاد می باشد توصیه می شود.

برای اطلاع پیدا کردن از جزئیات این طرح و همچنین که این طرح چگونه باعث می شود که شارژ شما کمتر مصرف شود با ما همراه شوید.

شارژ رایتل خود را بهینه مصرف کنید طرح بینهایت رایتل جدیدترین طرح رایتل می باشد که از سوی این اپراتور ارائه شده است:

 

طرح بینهایت رایتل

بنا به سایت رایتل؛ طرح بینهایت رایتل امکانی را برای مشترکین دائمی خود فراهم آورده که میتوانند با خیال راحت پیامک بزنند ، مکالمه کنند و از اینترنت پرسرعت همراه و وبگردی لذت ببرند بدون اینکه نگران شارژ رایتل سیم کارت خود باشند.

با استفاده از این سرویس مشترکین دائمی قادر خواهند بود که بدون هیچ گونه نگرانی مبنی بر صورتحساب، شارژ رایتل و هزینه های ناشی از مکالمه و پیامک و اینترنت به هر میزانی که تمایل داشتند و به شرط رعایت سقف مصرف منصفانه، از سرویس های مکالمه ی صوتی، پیامک، و اینترنت استفاده نمایند .

هزینه ی فعال سازی این سرویس: مشترکین دائمی رایتل با پرداخت ماهانه 50 هزار تومان به عنوان شارژ رایتل بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده، این سرویس را فعالسازی نمایند. و مشترک با پرداخت این مبلغ میتواند از مکالمه، پیام رسانه ای، اینترنت و پیامک بهره ببرند و نگران خرید شارژ رایتل برای گوشی موبایل خود نباشند.

با استفاده از این سرویس ماهانه 10 هزار دقیقه مکالمه، 10 هزار پیامک و همچنین 10 هزار پیام چند رسانه ای درون شبکه و همچنین 500 دقیقه مکالمه صوتی و 500 پیامک خارج از شبکه رایتل به همراه 30 گیگ اینترنت پرسرعت رایتل استفاده کنند. همه ی این سرویس های تنها با پرداخت پنجاه هزار تومان به عنوان شارژ رایتل امکان پذیر می باشد.

رایتل در وبسایت خود اغلام کرده است که در این سرویس هیچ گونه ودیعه ای از مشترک دریافت نمی شود. در صورتی مشترک دارای طرح بینهایت از سقف تعیین شده برای مصرف عبور کند، تنها در همان سرویس با تعرفه های عادی شارژ رایتل و مبلغ مذکور در قبض مشترک قرار میگیرد.

همچنین اولین اپراتور نسل سوم ایران یعنی رایتل در کنار خدماتی همچون پیام صوتی و پیام کوتاه با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل یعنی 3G، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گشترده وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم میکند که از جمله آن میتوان به خدمات مبتنی به اینترنت پرسرعت و سرویس های چند رسانه ای اشاره کرد. وبلاگ ما استفاده از این طرح را برای مدیریت شارژ رایتل شما پیشنهاد می کند.

اصل نوشته : طرح بی نهایت رایتل

  • صغرا حال زرا

سیم کارت دانشجویی در طرح جدید رایتل

امروز در این مقاله داریم که سیم کارت های جدید رایتل که با نام سیم کارت های دانشجویی معروف شده اند را برای شما معرفی کنیم، همانطور که از نام این گونه سیم کارت های برمیاید مختص دانشجویان تمام کسور می باشد که می توانند با استفاده از هدیه هایی که در این سیم کارت ها قرار دارد شارژ رایتل خود را بهینه تر و با مدیریت بیشتر مصرف نمایند.

برای خرید این سیم کارت ها با در دست داشتن کارت دانشجویی خود به فروشگاه و نمایندگی های مجاز رایتل مراجعه نمایید و با پرداخت بیست هزار تومان به عنوان شارژ رایتل از هدایایی که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم بهره مند شوید.

شارژ رایتل

رایتل از این طرح به منظور حمایت از دانشجویان و کاهش دادن خرید شارژ رایتل برای دانشجویان تدارک دیده است.

سیم کارت دانشجویی در طرح جدید رایتل که مخصوص دانشجویان سراسر کشور است میتوانند 12 گیگابایت اینترنت، 30 هزار دقیقه مکالمه درون شبکه و 30 هزار پیامک درون شبکه هدیه بگیرند.

به گزارش ایتور، به نقل از روابط عمومی رایتل، با توجه به شروع سال جدید تحصیلی، رایتل با ارائه این طرح برای دانشجویان، بهره مندی از خدمات ارزان را برای این دسته از مشترکین خود میسر کرده، تا بتوانند از خدمات ارزان بهره ببرند. شما با استفاده از این طرح می توانید رایگان شارژ رایتل تهیه نمایید.

رایتل اعلام کرده است که این طرح از اول آبان ماه آغاز شده و تا مدت محدودی ادامه دارد. تمامی دانشجویان سراسر کشور میتوانند اقدام به خرید سیم کارت های اعتباری رایتل با ویژگی های خاص نمایند تا در مصرف شارژ رایتل آنها صرفه جویی شود.

شما برای دریافت این سیم کارت ها نیاز است که کارت دانشجویی ارائه شود و همچنین مبلغ 20 هزار تمان نیز پرداخت شود. در این طرح سیم کارت های اعتباری با هدایای بسته ی سه ماهه به مشترک ارائه میشود.

همانطور که قبلاً اشاره شد، هدایای این بسته شامل 12 گیگابایت اینترنت، سی هزار پیامک داخل شبکه، 30 هزاردقیقه مکالمه درون شبکه همگی به مدت سه ماه خواهد بود که باعث کاهش هزینه ها و مصرف شارژ رایتل مشترک خواهد شد.

برای دریافت این سیم کارت ها ارائه کارت دانشجویی الزامی میباشد. دانشجویان می توانند برای خریداری شارژ مورد نیاز خود و همچنین بدون دردسر و از داخل منزل شارژ رایتل خود را از فروشگاه ایتور تهیه نمایند.

منبع: طرح جدید رایتل مخصوص دانشجویان

  • صغرا حال زرا