محسن اکبری

نوشته های محسن خان

محسن اکبری

نوشته های محسن خان

۳ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

غضنفر گوشش درد میکرد رفت کشیدش حیف نون بهش گفت الحق که الاغی! لااقل میرفتی پرش میکردی!!

تمام امیدآسیابان به وزش باده تاآسیابش ازکارنیفته،قلبم آسیاب،خودم آسیابان ونفسهایت باد خرید شارژ رایتل بیراهه هم برای خودش راهیست وقتی من را به تو برساند و حوصله چه زود بی طاقت می شود در ادامه ی راهی که به تو ختم نمی شود .


خرید اینترنتی شارژ رایتل از ایتور


هربار که کودکانه دست کسی را می گرفتم ، گم میشدم ، حالا آنقدر که در من هراس گرفتن دستی است ، اضطراب گم شدن نیست ! کارت شارژ رایتل زندگی جز ثبت عکسهای یادگاری نیست سعی کنیم آنگونه زندگی کنیم که اگر فردا روزی کسی عکس خاطراتش رو با ما نگاه کرد به جای واژه «تنفر» از واژه «یادش بخیر» استفاده کند.


خرید شارژ مستقیم رایتل


در نگاهت چیزیست که نمیدانم چیست ؟ مثل آرامش بعد از یک غم ، مثل پیدا شدن یک لبخند ، مثل بوی نم بعد از باران ، در نگاهت چیزیست که نمیدانم چیست ؟ من به آن محتاجم ! شارژ مستقیم رایتل ای قطار ، راهت را بگیر و برو ! دیگر نه کوه توان ریزش دارد و نه ریزعلی پیراهن اضافه ، دیگر هیچ چیز مثل سابق نیست .


کارت شارژ رایتل ارزان


مرز عشق این روزها شباهت زیادی به آدامس دارد: اول شیرین . بعد دوست داشتنی. سپس تکراری و خسته کننده ودر آخر دور انداختنی! شارژ رایتل همچون درختی که برگ هایش را می ریزد کلماتم را بر زمین ریختم باشد که اندیشه های ناگفته ام در سکوت تو بشکفد.

سودای عشقت در سر می پروارم،بااینکه زخم ها را در دل می سوزانم،ولی میدانی هنوز دوستت دارم

  • صغرا حال زرا

جدیدا رفاقتا دو حالت بیشتر نداره یا تو آویزون رفیقتی ، یا رفیقت آویزون تو !

هه ! مرا چه به فلسفه ؟؟؟ من هنوز در منطق چشمانت مانده ام !

هیچ وقت کار امروز رو به فردا ننداز.. فردا یه عالمه کار داری، قشنگ بندازش واسه دو سه هفته دیگه که خیالتم راحت باشه! پرداخت قبض جریمه تلخ ترین دارویی که در تاریخ بشریت شناخته شده “صبوری” است . . .

آموزش روش های پرداخت قبض جریمه

گاهی اوقات برای فرار از تمامی کلیشه ها انقدر بر خلاف جهت حرکت می کنیم که خود کلیشه می شویم . . . پرداخت اینترنتی قبض جریمه در رویاهایت جایی برایم باز کن ، جایی که عشق را بشود مثل بازی های کودکی باور کرد ، خسته شدم از بی جایی !

نحوه پرداخت قبض جریمه

مترسک ، عروسک زشتی است که از مزرعه مراقبت میکند و آدمی مترسک زیبایی است که جهان را می ترساند . . . روش پرداخت آنلاین قبض جریمه شق تصمیم نیست ، یک احساس است اگر ما میتونستیم تصمیم بگیریم که چه کسی را دوست داشته باشیم بعد از آن یک زندگی بسیار ساده و معمولی داریم و از زندگی عاشقانه و جادویی سهمی نمیبریم . . .

مراحل پرداخت اینترنتی قبض جریمه

جاگذاشته ام دلی هرکه یافت مژدگانی اش تمام “ زندگی ام” . . . پرداخت قبض جریمه برو ای خوب من، هم بغض دریاشو ، خداحافظ برو با بی کسی هایت هم آوا شو ، خداحافظ تو را با من نمی خواهم که “ما” معنا کنم دیگر برو با یک “من” دیگر بمان “ما” شو، خداحافظ . .

دندانپزشک آخرین دندانِ گرگ را کشید ! نگاهی به صورت گرگ انداخت و پوزخندی زد ... ! گرگ زیر لب گفت : بخند ... اینست عاقبتِ گرگی که عاشق گوسفندی شده باشد ... !

به سلامتی کسانی که جسارت عاشقانه از دست دادن رو دارن نه حقارت به هر قیمت نگه داشتنو…….

  • صغرا حال زرا

بر آنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور ، زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمیشد!!!

فرارسیدن نوروز را به شما بعدا تبریک میگم هنوز زوده!!!

هر قدر رفاقت بکنم، مى ارزى / اظهار صداقت بکنم ، مى ارزى / آنقدر عزیزى تو برایم اى دوست / در روز ، صد بار که یادت بکنم مى ارزى پرداخت قبض موبایل کاش حوله ای بودم آویزان به میخ ، تا هرروز صبح قبل از همه صورتت را می بوسیدم

پرداخت قبض موبایل

اگر تمام شب را در حسرت خورشید سر کنی لذت دیدن ستاره ها رو هم از دست می دهی! هرکی ارمنی بلده بخونه (هیراکرس متشون یسراف نزن روز یرایم راشف تدوخ هب یراد یلیخ منکیم ساسحا) هرکی هم ارمنی بلد نیست از آخر بخونه. قبض موبایل کاش خدا سه چیز را نمی آفرید: غرور، دروغ، عشق. تا هیچ گاه کسی از سر غرور به دروغ دم از عشق نزند...

پرداخت اینترنتی قبض موبایل

دل من ==> پیش تو عشق من ==> خنده تو فکر من ==> چهره تو امید من ==> نگاه تو جون من ==> فدای تو پرداخت قبض موبایل از طریق ایتور با رفیقم داریم تو فرودگاه حرف میزنیم، یکی اومده میگه: شما هر دوتاتون ایرانی هستین؟ میگم: پ نه پ ما چینی هستیم رومون فارسی ساز نصب کردن!

پرداخت آنلاین قبض موبایل

من عشق را در تو تو را در دل دل را در موقع تپیدن وتپیدن را بخاطر تو دوست دارم من غم را در سکوت سکوت را در شب شب را در بستر و بستر را برای اندیشیدن برای تو دوست دارم من دنیا را به خاطر خدایش خدایی که تو را خلق کرد دوست دارم تقدیم به کسی از عشقم خبر نداره عزیزتر از جانم ... سرویس پرداخت قبض موبایل ایتور حرفامو باورکن بدجور گرفتارم / هم بغض بارونم هر لحظه می بارم / این بی قراری ها تقصیره چشماته / ای که نمی بینی تو قلب من جاااااته آنسوی دلتنگى ها همیشه خدایی هست که داشتنش جبران همه نداشتن هاست.

پرداخت قبض موبایل

آرامش; نبودن جدال نیست
 تجربه حضور خداست
 همیشه برایت آرزوی آرامش دارم

نمیدونم هفت سین عید رو آماده کردى یا نه..! اما من این هفت سین رو تو سفره ى دلت میندازم 1: سایه ى خدا‎ 2: سلامتى 3: سرسبزى 4: سخاوت 5: سرشت نیکو 6: سالى سرشار‎ ‎از‎ ‎نعمت و سین هفتم سیب خنده بر روى لبانت
 خوش و خرم باشى پیشاپیش سال نو مبارک

  • صغرا حال زرا